harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

pedofile 3

with 8 comments

dość dużo osób wchodzi na tego i pozostałe posty o tym temacie wyszukując hasło „pedofile” lub „pedofilia” więc wydzieliłem kategorię grupującą wszystkie posty na ten niewdzięczny temat – posty związane z tematem pedofilii

umorzono sprawę wobec Sierpa – nie doszukano się pedofilii w jego tekstach (tłumaczeniach) ani niczym co mu zarekwirowano, Wychowałek dalej musi czekać na podobne łaskawe oświadczenie

dla przypomnienia, sądzę że oskarżenie o pedofilię to nowy sposób niszczenia niewygodnych aktywistów społecznych, o ile w przypadku Sierpa może to być nadgorliwość jakiegoś idioty (Sierp tłumaczył teksty o pedofilii) to w przypadku Wychowałka może to być nadgorliwość kretyna (podobno hiszpańskie służby przekazały „jego” IP – tak jak by IP cokolwiek znaczyło) ale fakt że rekwiruje się kilkanaście komputerów bardzo niewygodnego dla miasta aktywisty ekologicznego paraliżując jego pracę brzmi raczej na walkę polityczną…

Written by harce

7 Październik, 2007 @ 22:46

Napisane w pedofilia, represje

Odpowiedzi: 8

Subscribe to comments with RSS.

 1. W moim przypadku zaczęło się od donosu – wiem, bo przeglądałem akta.

  Jacek Sierpiński

  21 Październik, 2007 at 12:23

 2. wiesz czyjego? w sensie czy było to podyktowane czyimś uprzedzeniem do ciebie, polityką, czy kogoś zbulwersowały tłumaczenia?

  harce

  21 Październik, 2007 at 21:08

 3. Wiem, czyjego. Nie chcę tego ujawniać póki co, bo nie wiem, czy nie podpada to pod art. 241 kk.
  Prawdopodobnie tę osobę zbulwersował któryś z tekstów. Mogło to też mieć podtekst ideologiczny.

  Jacek Sierpiński

  21 Październik, 2007 at 21:55

 4. W moim przypadku zaczęło się od niewyraźnego faksu przysłanego przez Gwardię Cywilną z Hiszpanii, na której podobno był wpisany numer IP łączą zainstalowanego w moim domu (mówię „podobno”, bo nie traktuję tego niewyraźnego wydruku jako dowód, który miałby jakiekolwiek znaczenie w polskim systemie prawnym), w tłumaczeniu przysięgłym na język polski numer już jest wpisany inny („czeski błąd” w cyferkach). Z łącza korzystało więcej osób – np. zupełnie oficjalnie sąsiedzi podpięci kablem do mojego routera, oraz zupełnie nieoficjalnie wszyscy ci, którzy moje wi-fi traktowali sobie jako hotspot.

  Z powodu tego faksu zaliczyłem:
  – wjazd „na chatę” uzbrojonej ekipy o 6 rano
  – trzy tygodnie aresztu
  – materiały w mediach jak to „rozbito międzynarodową szajkę pedofilów” w której uczestniczyłem
  – konfiskatę pamiątkowych zdjęć żony i jej siostry z dzieciństwa, wykonanych w latach 70-tych na negatywie ORWO
  – pobyt ciężarnej żony w szpitalu na patologii ciąży (efekt wizyty miłych panów o 6 rano)
  – konfiskatę kilkunastu komputerów, z domu, z biura a nawet serwera z serwerowni – oczywiście tylko w celu „sprawdzenia”, które trwa już prawie 2 lata
  – wielomiesięczne PTSD które musiałem leczyć farmakologicznie
  – wielomiesięczny proces, w którym o dziwo wreszcie (po kilku rozprawach, na których sąd zajmował się wyłącznie sprawami proceduralnymi, zastanawiał się czy zwracać akt oskarżenia prokuraturze, czy nie zwracać, czy wzywać na świadka jakąś panią, która w ogóle nie wiedziała o co chodzi, czy tylko przeczytać jej zeznania – ograniczające się do 1 zdania, w którym mówi, że mnie nie zna i nie wie o co chodzi, itp. itd.)
  udało się przesłuchać sąsiada (który potwierdził, że korzystał z mojego łącza, używał p2p oraz ściągał sobie różne pornole), nie udało się przesłuchać biegłych (którzy niezależnie od siebie badali wszystkie moje komputery, płyty i wszystko inne i nie znaleźli tam żadnego śladu po tych 6 plikach, które były wymienione na faksie z Hiszpanii, nie znaleźli nawet żadnego zainstalowanego programu p2p), ale wszystko jeszcze przed nami
  – utratę szansy na miejsce w radzie nadzorczej WFOŚ (radni sejmiku posunęli się do fałszowania dokumentów, byle tylko nie wybrać człowieka, który co prawda dostał najwięcej głosów, ale właśnie go aresztowali za udział w szajce pedofilów)
  – i pewnie jeszcze parę innych miłych rzeczy.

  Nie mam żalu do nikogo. Czekam tylko na sprawiedliwy wyrok. Pozdrawiam.

  Krzysztof

  31 Październik, 2007 at 13:18

 5. Krzysztof mam nadzieję że niezależnie od żalu czy jego braku będziesz dochodził chociaż finansowego odszkodowania od państwa?

  harce

  31 Październik, 2007 at 14:24

 6. Od jakiego państwa? Z pieniędzy podatników? Sam sobie mam wypłacić odszkodowanie – z jednej kieszeni do drugiej? Nie, nie sądzę żebym miał chęć bawić się w takie „odszkodowania”. Może gdyby było tak, że nadgorliwi funkcjonariusze za swoje błędy coś płacą z własnej kieszeni, to może bym się zastanawiał – natomiast wyrywanie od Skarbu Państwa kwot rzędu… nie wiem? 2 tysiące? 5 tysięcy? – naprawdę jest poniżej mojej godności. Naprawdę wystarczy mi po prostu sprawiedliwy wyrok – nawet nie to, że stwierdzający, że „nie jestem pedofilem” – bo o tym akurat wszyscy wiedzą (a przynajmniej wszyscy ci, na których opinii mi zależy), tylko po prostu jakoś podsumowujący te żenujące 2 lata pracy policji, prokuratury, biegłych (za to też płaciliśmy z naszych podatków).

  Krzysztof

  31 Październik, 2007 at 16:22

 7. pieniądze i tak zostały nam już odebrane a i najprawdopodobniej odebrał byś je z budżetu policji, osobiście wolał bym żeby pieniądze z podatków trafiły do Twojej kieszeni tak żebyś mógł sobie wziąć zasłużone wakacje i odpocząć od tego kraju czy wykorzystać je w jakikolwiek inny sposób niż żeby trafiły do naszego „aparatu represji”.

  a i jeszcze jedno – jeśli chodzi o kontekst tego posta – jak dla mnie fakt że pokazano ci jakąś kartkę papieru z IP wysłaną z hiszpanii nie jest żadnym dowodem, stałem na przeciwko policjanta który kłamał jakoby widział mnie rzucającego kamieniami za co miałem dostać 3 miesiące aresztu (i oskarżenia karane 10 latami więzienia) ten człowiek był tego świadom tak jak zapewne i jego przełożeni, ochoczo spisali wyssane z palca oskarżenia i przesłali prokuraturze – nie spodziewaj się że mają jakiekolwiek zahamowania jeśli ktoś jest dla nich niewygodny, moim zdaniem każdy skuteczny cios w tą organizację jest czymś pozytywnym.

  harce

  31 Październik, 2007 at 17:23

 8. Pomóż w walce z prawdziwymi pedofilami, znanymi swoim ofiarom:

  http://himavanti.wordpress.com

  http://himavanti.pun.pl

  http://himavanti.org

  Anna

  5 Czerwiec, 2009 at 07:31


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: