harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

strona kiluj.pl zamknięta

14 Komentarzy

jeśli szukasz aktualnych informacji o akcji kiluj i serwisie redwatch kliknij tutaj i wybierz najnowszy post z mojego bloga albo wejdź na posta epitafium dla kiluj i redwatch

jeśli szukasz strony kiluj.pl kiluj.nfshost.com albo skryptów do blokowania redwatch adres którego szukasz to www.kiluj.pl kiluj.nfshost.com – ja tylko piszę o tym co mnie w całej akcji interesuje – nic więcej

dla osób które wyszły tu wyszukując informacje na temat zamknięcia strony, przeczytajcie ten post: CBA zamknęło kiluj.pl !! lub epitafium dla kiluj i redwatch

autorzy inicjatywy „kiluj” zdecydowali się zamknąć stronę kiluj.pl kiluj.nfshost.com, uznając że akcja jest zakończona.

Wymyślona przez nas i wprowadzona w życie idea uprzykrzenia życia witrynie redwatch.info znana Wam jako KILUJ.PL odniosła swój skutek.
Co więcej – przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. RW nie działa.

mam trochę mieszane uczucia – z jednej strony rozumiem że celem dwóch osób które akcję zaczęły było „uprzkrzenie życia” i że fakt zamknięcia witryny „przerósł najśmielsze oczekiwania” jednak jeśli się to udało tak prostym sposobem, dlaczego nie pociągnąć wszystkiego dalej i nie zachować centralnej strony która koordynowała by kolejne „ataki” na redwatch? myślę że w ten sposób organizacja wszelkich działań straci sporo pędu, a wcześniej czy później redwatch powróci… moim zdanie rozsądniejszym sposobem działania było by atakowanie wszystkich stron B&H – jestem zdecydowanym zwolennikiem wolności słowa, ale tylko dla tych którzy sami tą wolność szanują, B&H i C18 są organizacjami istniejącymi tylko i wyłącznie w celu organizacji ludzi chcących wolność słowa (jak i większość innych wolności) zdławić a i wyparcie jakiejkolwiek ich strony z sieci na pewno zniechęci ich do prowadzenia list „wrogów rasy”… cóż, pożyjemy zobaczymy

tymczasem sądzę że już teraz należy przygotowywać atak kolejnej „fali” tak żeby dowolny nowy serwer który przyjmie polski redwatch szybko zrozumiał na jakie problemy się zgodził…

Reklamy

Written by harce

19 Luty, 2008 @ 22:10

Komentarzy 14

Subscribe to comments with RSS.

 1. Ja też tego nie rozumiem. Już miałem w pracy zainstalować ten program a tutaj zonk. Z unix`ami nie ma problemu bo jeden mały skrypt załatwia sprawę, pozostaje tylko wersja dla Windows, która wymaga poprawek.

  inirudebwoy

  20 Luty, 2008 at 10:50

 2. co więcej wiem że wczoraj zgłosił się ktoś chętny do napisania gui do skryptu i rozszerzenia jego opcji, jeszcze nie wiem co mu odpowiedzieli… dziś się okaże.

  harce

  20 Luty, 2008 at 11:16

 3. A ja nie znam ani redwatch.info a ni kiluj.pl … :)

  DDN

  20 Luty, 2008 at 18:32

 4. pytanie czy zazdrościć barku problemów czy współczuć karygodnego braku zorientowania w stosunkowo istotnych wydarzeniach, o których sporo też i w korporacyjnych mediach – może warto mniej religii a częściej rozglądać się wokół?

  harce

  20 Luty, 2008 at 18:58

 5. Jestem podobnego zdania, to błąd, że strona(kliju.pl oczywiście) została zamknięta. Redwatch prędzej czy później pewnie wróci. Ogólnie to wtedy pewnie też pojawi się podobna akcja tylko, pod inna nazwą bo sam sposób, jak widać skuteczny, jest już znany. Z tym, że kiluj.pl było już rozpowszechnione i to była ta przewaga. Istnieje też oczywiście taka opcja(wątek spiskowy :P ), że twórcy Kiluj.pl mogli się komuś nie spodobać. „Ciekawe komu?”

  Flame

  21 Luty, 2008 at 16:28

 6. Nie doszukujcie się żadnych dziwnych powodów zamknięcia strony. Wszystko na wyjaśniliśmy na http://www.kiluj.pl. WR nie działa – akcja została zawieszona. Poza tym dziwię się, że w 38mln kraju nie ma nikogo, kto by tę akcję pociągnął dalej. Sposób jest, zainteresowanie jest, więc w czym problem? Potrzebny mentor? My się za niego nie uważamy :-)

  Kiluj

  kiluj.pl

  21 Luty, 2008 at 17:41

 7. Jak nie działa. Wrócili. Po raz pierwszy zajrzałem na tą stronę. W głowie mi się nie mieści jak można być takim nienawidzącym oszołomem.
  Zainstaluję sobie skrypt żeby im poprzeszkadzać.

  inirudebwoy

  21 Luty, 2008 at 23:28

 8. „kiluj” – ludzie którzy są zainteresowani żeby pociągnąć to dalej byli już z wami (może drugą połową was) w kontakcie

  nie mam problemu z tym że nie macie ochoty/siły/możliwości sami tego ciągnąć, to doskonale zrozumiałe – chodzi tylko o to żeby nie tracić „marki” jaką wyrobiło sobie kiluj i móc ponownie ją wykorzystać w dokładnie tym samym celu…
  chodzi o to że udało wam się skumulować sporo energii i szkoda że tak duża jej część się zmarnuje, na mojego bloga wchodzi ponad 100 osób dziennie szukających informacji o kiluj i po prostu szkoda mi na myśl że nie mogą przeczytać na waszej stronie że inicjatywa jest zawieszona do czas ponownego pojawienia się RW.

  oczywiście wynika to z mojej ideologii która najprawdopodobniej jest dość odległa od waszej, ale dla mnie „walka toczy się dalej” tak długo jak długo ktoś nakłania do mordów i przemocy na tle koloru skóry, preferencji seksualnych czy jakiegokolwiek innego absurdalnego powodu.

  harce

  22 Luty, 2008 at 12:33

 9. http://www.nopaste.pl/32t

  redwatch wrócił nowy skrypt gnębiący dla linuksa też ;-)

  kiluj.pl

  22 Luty, 2008 at 13:20

 10. Skad mozna dostać ten program?

  rgregreghh2423

  23 Luty, 2008 at 20:40

 11. marek

  23 Luty, 2008 at 23:24

 12. Adres redwatch został zmieniony. Aktualne skrypty na http://www.kiluj.pl

  marek

  24 Luty, 2008 at 10:34

 13. harce, jestes pozytecznym idiota? czy płacą ci za to?

  Życzę ci nagłego zgonu, antypolski smieciu..tfu!

  Jedrek

  22 Maj, 2008 at 07:50

 14. nie, jeżeli już jestem bardzo niepraktycznym i jakoś nikt mi nie chce za to płacić.

  Jędrusiu mój ty drogi śmieciu antypolski, naucz się polskiej ortografii, naucz się zdania poprawnie konstruować. Popatrz jaką polszczyzną operują twoi drodzy przyjaciele z redwatch i w miarę możliwości nie zatrważaj nas swoją obecnością i śladową inteligencją. Ja, czy pewnie dowolny inny anarchista, zrobiliśmy dla tego kraju więcej niż większość tobie podobnych śmieci razem wziętych. Przykładowo – pomogłeś kiedyś komuś eksmitowanemu na bruk? Roznosiłeś paczki z pomocy społecznej? Organizowałeś związek zawodowy żeby walczyć o lepsze stawki? Broniłeś może jakiejś społeczności lokalnej?
  Czy po prostu spędzasz swoje nędzne życie masturbując się podczas lektury mein kampf? Ale może jesteś mi w stanie powiedzieć co naziści zrobili dla polski?

  harce

  24 Maj, 2008 at 12:55


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: