harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

gnyszka, czyli trochę o aborcji

20 Komentarzy

pewien pan zwany maciej gnyszka (profil na serwisie CIA) ma ambicje. na spółkę ze swoimi równie powalonymi braćmi i siostrami w idei chce żeby 14 latki musiały rodzić, ale nie zaszkodzi też np. władać wykopem.

gnyszka

wykop jak pewnie większość wie to serwis społecznościowy gdzie ilość głosów decyduje co dostaje się na stronę główną. tak więc gnyszka w imię boże i zapewne z pieśnią (maryjną) na ustach przystąpił do organizowania masy jemu podobnych (ale też i jednego agenta-wykopowicza) i instruowaniu ich jak sprawić żeby nie zostali szybko odrzuceni za to kim są (pieprzonymi talibami w wydaniu katolickim) podczas gdy ku chwale (gnyszki i bożej) próbują przedstawić swoje działania jako społecznie akceptowalne.

stwierdziłem że o tym napiszę, głównie po to żeby przyczynić się do czarnego PR dla tego ścierwa. ścierwem jest dla mnie ktoś kto chce zmusić 14latkę do porodu. ścierwem jest ktoś dla kogo oddanie dziecka do sierocińca jest rozwiązaniem. reprezentuje pogląd polityczny określany często jako „radykalny” ale nienawidzę fanatyzmu niezależnie czy z lewej czy z prawej strony, a już szczególnie fanatyzmu w imię czegoś tak absurdalnego jak wierzenia religijne jakiegoś gnyszki. katolicy z frody pewnie czują się atakowani, bardzo dobrze – ten kraj już zbyt długo uginał się pod ciężarem kleru i ich fanaberii, całe szczęście nigdy nie było tak źle jak w irlandii ale odrzucenie całego tego zakłamania jest dla mnie pierwszym krokiem normalizacji życia społecznego.

a jeżeli ktoś nie kliknął pierwszego linku, to niech zerknie na te zrzuty ekranu i ten wątek na ich forum

motto na dziś dzień: nie chcesz aborcji to jej sobie nie rób.

Reklamy

Written by harce

10 Czerwiec, 2008 @ 10:42

Napisane w inne blogi, internet, media

Komentarzy 20

Subscribe to comments with RSS.

 1. W piątek, 13 czerwca, o godz. 18:00 pod Sejmem zbieramy się, żeby wyrazić swoje wsparcie dla 14-letniej dziewczyny w ciąży, pozbawionej mozliwości wyboru oraz prywatności i szacunku przez instytucje państwowe.

  Przybądźcie jak najliczniej. Pikieta bedzie utrzymana w spokojnym tonie, nie chcemy brać udziału w wojnie o los dziewczyny – ale nie możemy milczeć, kiedy państwo poddaje dziewczynę w tak bardzo trudnej sytuacji dodatkowej opresji i kiedy organy państwowe nie przestrzegają obowiazującego prawa.

  karola

  10 Czerwiec, 2008 at 19:46

 2. Panie Kolego, polecam wejść na mojego bloga i poczytać, bo wbrew pozorom ani wykopem nie chcę rządzić, ani nikogo do niczego zmuszać, ani nie jestem hochsztaplerem, ani, ani, ani, etc. :)

  Ukłony

  Maciej Gnyszka

  10 Czerwiec, 2008 at 22:03

 3. obawiam się że określenie „kolega” jest zarezerwowane dla innego rodzaju relacji, podobnie zresztą określenie „pan” jednak dla zachowania jakiejkolwiek kultury dyskusji przy nim zostanę.

  co do pańskich intencji – cóż przedstawione zostały moja i pańska opinia, więc osoby czytające tego bloga mogą spokojnie przeczytać waszą dyskusję na forum frondy., spojrzeć na zrzuty ekranu z mejli „związku walki internetowej” i wyrobić sobie opinię na to czy waszym celem była manipulacja tym medium czy nie.

  jak już pisałem wcześniej jestem przekonany że owszem, co więcej jestem zniesmaczony całą sytuację w okół tego dzieciaka, waszym zachowaniem wobec całej sprawy i tym że ludzie nie mają prawa żyć według wyznawanych przez siebie zasad a muszą podporządkować się woli fanatyków takich jak wy. z posta chyba widać – nie interesuje mnie ten konkretny przypadek, niestety to tylko kolejna osoba której potencjalnie zniszczyliście życie – chodzi o coś większego.

  harce

  11 Czerwiec, 2008 at 11:03

 4. o ile zgadzam sie, że Gnyszka jest poszkodowany katolickim wirusem umysłowym w postaci złośliwej, o tyle sprawa „Agaty” wcale nie wygląda jednoznacznie i Nowicka np. wcale nie wygląda w opisach na mniejszą pojebkę niż „ksiądż z Lublina” i pani ordynatorrrrr. tak samo zachowanie ludzi z „Wybiórczej” jest żałosne i wskazuje, że oni nie potrafią użyć języka inie przeinaczyć. napisali artykuł, zgodnie z którym dziewczyna została zgwałcona, w sytuacji, w której było zupełnie nie jasne, co się stało.

  jaś skoczowski (zło)

  12 Czerwiec, 2008 at 10:12

 5. nie interesuje mnie ta konkretna sprawa ani propaganda żadnej ze stron – poza samym dzieckiem nikt pewnie do końca nie wie i nie może być pewien,

  jednak jeżeli jest to jej wybór to ma do tego święte prawo. nikt nie ma prawa chodzić za nią po ulicach i próbować przekonać do spieprzenia sobie życia w imię swoich przekonań religijnych

  harce

  12 Czerwiec, 2008 at 18:12

 6. Podpisuję się pod słowami harce obydwoma rękami! Nareszcie mówisz stop dla fanatycznego klerykalizmu. Do tego tematu się dołączę u siebie.

  kosa1

  27 Czerwiec, 2008 at 15:23

 7. lewackie ścierwo się tak strasznie wkurwia, oj straszne straszne scierwaku harce

  johndoe

  28 Czerwiec, 2008 at 18:33

 8. o nie, poziom mojego wkurwienia rozpoznasz po uprzejmości, ale dziękuje za twoją głęboką i merytoryczną odpowiedź przygłupie.
  ciekawe czy doczekam kiedy przeciętny nacjonalista będzie w stanie skonstruować coś bardziej złożonego od równoważników zdań, kaleczenia polszczyzny i błędów logicznych

  a tak swoją drogą to „ścierwaku” jakieś strasznie gnyszkowe, musiałeś się bardzo wciągnąć w te jego zdrobnienia i infantylizm…

  harce

  29 Czerwiec, 2008 at 01:21

 9. Ale ścierwaku sam uważasz, że zwracanie się do części ludzi per pan czy kolega jest niestosowne. By zachować pozoru własnej kultury niby piszesz pan, ale myślisz ścierwo. Kłamstwo jest niekulturalne, więc nazywając takie lewackie ścierwo jak ty kolegą czy panem byłbym niekulturalny.

  Pozdrawiam i życzę życia wiecznego w jakimś kołchozie, gdzie panuje sprawiedliwość społeczna i geje nie są represjonowani.

  johndoe

  29 Czerwiec, 2008 at 11:43

 10. widzę że czytanie ze zrozumieniem dalej ci nie idzie… o co chwilę wytykanej nieumiejętności logicznego myślenia już nie wspomnę… sam popatrz na to co napisałeś i wyciągnij wnioski.

  kołchozy mnie nie kręcą, ja z miasta – jeśli już wolę komuny.

  harce

  30 Czerwiec, 2008 at 22:52

 11. zaraz, zaraz… a to nie można sobie zdrabniać? Panie harce, Pan mnie nie zna i dlatego baja Pan o infantylizmach :) Gdybym był z bajki, którą Pan lubi – pewnie pisałby Pan o wysublimowanym wyczuciu języka i neologizmach. Pozdrawiam!

  Maciej Gnyszka

  2 Lipiec, 2008 at 20:13

 12. a kto powiedział że mówiąc o infantylności miałem na myśli język?

  jeśli chodzi o zdrobnienia, z nielicznymi wyjątkami trudno uznać je za przejaw wysublimowania czy wyczucia języka, ale nie jest to specjalny zarzut wobec pana, raczej stwierdzenie ogólne. wobec pana wolę krytykę opartą o wasz fanatyzm i bezmyślność.

  harce

  3 Lipiec, 2008 at 14:43

 13. „fanatyzm i bezmyślność” :) Lubię takie fanatyczne i bezmyślne „krytyki” :) Wracając do infantylności – o którą zatem chodziło, jeśli nie o językową?

  Maciej Gnyszka

  8 Lipiec, 2008 at 21:24

 14. moralną. wyznajesz boga który nic nie ma przeciwko gwałceniu kobiet czy mordowaniu za niewierność, nie podejmujesz żadnej akcji wobec zbrodni dokonywanych przez rząd ale będziesz narzucał swoją wątpliwej podstawy moralność ludziom którzy jej nie podzielają bo tak ci każe twój bóg w którego wierzysz na wszelki wypadek.

  harce

  8 Lipiec, 2008 at 23:39

 15. Pan Jezus nie ma nic przeciwko gwałceniu kobiet czy zabijaniu niewiernych? Nie protestuję przeciwko zbrodniom popełnianym przez rząd? :) Panie Kolego, ależ Kolega zasługuje na miano nie tylko Wielkiego Religioznawcy, ale i Wielkiego Psychoanalizatora, bo nigdy tylu rewelacji w jednym akapicie na swój i inne tematy nie przeczytałem…

  Z pozdrowieniem!

  Maciej Gnyszka

  12 Lipiec, 2008 at 08:46

 16. a przepraszam, w którym miejscu powiedział że starą księgę należy zapomnieć?

  harce

  12 Lipiec, 2008 at 10:46

 17. w żadnym :) Powiedział, że przyszedł ją wypełnić. Proponuję sparing ze Starego Testamentu, jestem na bieżąco ;)

  Maciej Gnyszka

  20 Sierpień, 2008 at 19:48

 18. dobrze, więc pierwsze pytanie, co jedyny sprawiedliwy gospodarz, Lot, oferował tłumowi zacnych obywateli sodomy ażeby tylko uchronić swoich męskich i jeszcze wtedy dziewiczych gości?

  harce

  24 Sierpień, 2008 at 16:27

 19. ludzie bez zadnych pogladow jak PT autor to najwieksze scierwo jakie byc moze. cbd.

  stef

  9 Marzec, 2009 at 18:35

 20. mua? bez poglądów? muehehehehe

  a w odpowiedzi na pytanie na które gnyszka nie odpowiedział: Lot oferował tłumowi swoją żonę i córkę i żony gości do zgwałcenia, byle by tylko nie było seksu analnego bo ten bogu najwyraźniej jest niemiły, w przeciwieństwie do zbiorowych gwałtów na kobietach.

  harce

  24 Czerwiec, 2009 at 18:31


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: