harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

Freedom Summer of Code: przyjmujemy aplikacje programistów!

leave a comment »

tłumaczenie informacji o przedłużeniu terminu aplikacji dla programistów do programu Freedom Summer of Code (anarchistyczny odpowiednik google summer of code) prowadzonego przez kolektyw riseup, na pewno idzie na wiki projektu i pewnie pójdzie w najbliższym biuletynie albo jako ogłoszenie do wszystkich użytkowników

w tłumaczeniu używałem głównie liczby mnogiej żeby uniknąć męskich form, środowisko programistów jest już i tak zdecydowanie zbyt zmaskulinizowane :], z poniższej wersji usunąłem też formatowanie wiki crabgrasu, oryginał i tłumaczenie z formatowaniem w załączniku. jeżeli ktoś zauważy jakieś błędy będę wdzięczny za zwrócenie uwagi.

Jesteście zainteresowani projektem Freedom Summer of Code? Wspaniale, przede wszystkim dołączcie do list mejlingowej żeby być na bieżąco z informacjami na temat projektu. Jeżeli szukacie raczej generalnej informacji wystarczy zajrzeć na naszą stronę

Przyjmujemy aplikacje programistów!
——————————————

Chcieli byście zostać wynagrodzeni za inspirującą i mającą znaczenie prace? Mamy listę wspaniałych pomysłów z których możecie wybrać jeżeli zarejestrujecie się do pracy przy jednym ze zgłoszonych projektów FSoC, jesteście uprawnieni do funduszu który ma wam pomóc w realizacji projektu. Zajrzyjcie i jeżeli jesteście zainteresowani zgłoście się jak najszybciej. Będziemy współpracować z różnymi wolnościowymi organizacjami działającymi na rzecz sprawiedliwości społecznej żeby wybrać najlepsze projekty i ogłosimy wygrane kiedy tylko skończymy konsultacje.

Żeby zgłosić się do pracy przy projekcie, najpierw zapisz się na listę mejlingową fsoc-talk żeby być na bieżąco ze informacjami na temat projektu. Dalej, zgłoś się po potencjalną dotację jeżeli chcesz pracować przy jednym z zaproponowanych projektów, odwiedź stronę fsoc-coders i postępuj zgodnie z zwartymi tam informacjami.

Terminy zgłoszeń dla programistów zostały przedłużone!
—————————–

Lato nas rozleniwiło, więc zmieniliśmy ramy czasowe tak żeby uwzględnić więcej czasu na pływanie w jeziorach, spanie na łąkach i śmiganie na rowerze! Skończył się już jednak termin zgłaszania projektów, dziękujemy wszystkim którzy zgłosili swoje propozycje!

Obecnie przyjmujemy aplikacje od programistów chcących pracować przy tych projektach do 22 lipca.

Po bardziej szczegółowe informacje i obecny kalendarz zajrzyjcie na kalendarz projektu.

tekst pl, tekst ang

Reklamy

Written by harce

8 Lipiec, 2008 @ 16:57

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: