harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

premiera

leave a comment »

właśnie siedzę za sporych rozmiarów projektorem skierowanym na ekran kinowy kilkanaście/dziesiąt metrów do przodu. pomiędzy mną i projektorem a ekranem siedzi kilkadziesiąt dzieciaków, trochę studentów i „youth workers” (pracowników społecznych). na ekranie właśnie skończył się drugi ze zmontowanych przeze mnie filmów.
ze względu na sposób organizacji imprezy żadna z grup młodzieżowych nie widziała wcześniej filmów które właśnie są wyświetlane, więc jest to absolutna premiera. od razu powielona na 200 DVD rozdawanych dzieciakom.

chciałem tylko powiedzieć że jest to dość stresujące.

ciekaw jestem ilu montażystów odważyło się dzisiaj przyjść… jesteśmy jedynymi „profesjonalistami” zaangażowanymi w produkcje filmów wyświetlanych w trakcie tego przeglądu, do nas należało doprowadzenie produkcji kilkunastu projektów młodzieżowych do stanu oglądalności więc mamy na sobie sporą odpowiedzialność za ich obecny stan.
przypomina mi się anegdota (opowieść z pierwszej ręki) o tym jak na premierze pewnego ostatnio popularnego filmu o warszawie przyjaciele reżysera debatowali na temat tego czy da on radę wejść na salę o własnych siłach czy trzeba go będzie wnosić.

Reklamy

Written by harce

16 Lipiec, 2008 @ 12:32

Napisane w film, montowanie, prywata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: