harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

powracam do swojego blogerskiego życia.

with one comment

od powrotu do dublina prawie nie pisałem a zebrało się sporo. inne kwestie będą szły zaraz a z prywaty – ustabilizowałem się zawodowo tzn zdecydowałem się na podpisanie kontraktu z DCTV czyli dublińską telewizją społeczną (społecznościową?). i tak już głównie dla nich pracowałem jestem też członkiem spółdzielni która DCTV prowadzi; różnica taka że na najbliższe parę miesięcy pracuję przede wszystkim dla DCTV no i zarabiam 1/3 tego co pewnie był bym w stanie wyciągnąć jako freelancer ale zamiast pracować przy kapitalistycznym syfie pomagam budować model mediów który wolał bym widzieć po tym jak obecny się zawali (z lub i bez naszej pomocy). o samym DCTV myślę że napisze artykuł przy jakiejś okazji bo to naprawdę ciekawa inicjatywa.

w każdym bądź razie ostatnie dwa tygodnie intensywnie pracuje przy serii dokumentalnej na temat niepełnosprawnych jako dźwiękowiec, za jakiś miesiąc-dwa najprawdopodobniej zaczniemy zdjęcia do serii na temat edukacji społecznej (alternatywnej/wolnościowej) reżyserowanej przez Donnacha O’Briain (szacun) przy której mam być kamerzystą. Tak swoją drogą jak się uda to niedługo puszczę w sieć porządną kopie The Revolution Will Not Be Televised którego Donnacha jest autorem. poza tym robię dla DCTV research o którym jeszcze napisze w osobnym poście i jak tylko skończymy budowę studia będę też przy nim pracowało, w przerwach pomiędzy zdjęciami….

dsc00027
I can picture an mirror image of myself…

Reklamy

Written by harce

25 Styczeń, 2009 @ 18:50

Napisane w dublin, media, prywata

Tagged with

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. kurcze… w przyszłości planuję właśnie pójść na kamerzystę ;D.

    napisz o tym dctv bo mnie zaciekawiłes. Chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie to działa bo nie widzę siebie przy tworzeniu tej całej kapitalistycznej papki^^

    kisiel

    3 Marzec, 2009 at 15:59


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: