harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

nazistów pogróżki wobec polskich indymediów…

leave a comment »

to już stare ale jakoś nigdy nie napisałem: po ostatnim hakerskim ataku na neonazistowską organizacje blood and honour opublikowane zostały bazy danych z forum, jak to bywa na na polskich indymediach pojawił się artykuł opisujący sprawę który zawiera też wywiad z osobą najwyraźniej stojącą za atakiem oraz parę wyjątków z bazy danych dotyczących polskich nazioli, w tym dane Piotra Ciepielowskiego z Tarnowa który najwyraźniej handluje neonazistowką muzyką, razem z danymi jego konta. to 26 marca.

11 kwietnia na listę ogólną indymedia przyszedł mejl „naruszenie prawa” z pod adresu gonzo-gonzales@o2.pl

W tym artykule http://pl.indymedia.org/pl/2009/03/43561.shtml zostalo naruszone prawo o ochronie danych osobowych.Zostaly one ujawnione na publicznym forum lacznie z kontami bankowymi bez wiedzy i zgody poszkodowanego.Watek ten ma zostac ucuniety z calego artykulu (409 linijka pierwszego).


odpowiedź z 12 kwietnia
:

Witam

Zgodnie z polityką redakcyjną osoba której dane zostały opublikowane może zażądać usunięcia danych, co kolektyw redakcyjny zawsze w takich sytuacjach robi, proszę tylko potwierdzić że jest to Pan(?).

Oczywiście chętnie poprę usunięcie danych, ale mogę też poczuć obywatelski obowiązek złożenia doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w postaci propagowania faszyzmu oraz prowadzenia niezarejestrowanej działalności gospodarczej, odpowiednio do Policji i
Izby Skarbowej.

pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Piotrowski

od wtedy gonzo (czyli najprawdopodobniej Piotr Ciepielowski) jakoś nie odważył się odezwać… myślę że jest to całkiem dobry przykład zwalczania przeciwnika jego własną bronią – dobra wyważona taktyka. tak swoją drogą dzięki temu atakowi w australii pracę straciła już jedna neonazistka czego i Ciepielowskiemu życzę.
nie akceptuje prześladowania kogokolwiek za poglądy ale zasada ta nie dotyczy ludzi których celem jest siłowe zniszczenie każdego kto nie popiera ich wizji świata.

Reklamy

Written by harce

4 Maj, 2009 @ 17:47

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: