harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

Zdemaskowano mnie!

7 Komentarzy

Tymczasem prawda trąci kiepską farsą. Okazuje się bowiem, że za “obywatelskimi protestami”, wyrażanymi na “niezależnych” portalach internetowych, nagłaśnianych głownie przez “G. Wyborcze” i wydawnictwa odchodne stoi zaledwie jeden dżentelmen, tychże stron internetowych wyłączny dysponent i właściciel.

A czegoż on to nie posiada! Stronę akcji przeciwko marszowi w Warszawie – 11listopada.org, stronę rzekomo należącą do Narodowego Odrodzenia Polski a wymierzoną w Młodzież Wszechpolską – http://www.konfidenci.info czy stronę przeciwko marszowi we Wrocławiu – http://marszpatriotow.goniamuchy.org/ prowadzi jedna i ta sama osoba (patrz załączniki).
Kim jest ów, trawiony syndromem ADHD, stachanowiec? Po wpisaniu do wyszukiwarki widocznego numeru telefonu, wśród wyników – zupełnym przypadkiem – wyświetlają się lewackie strony serwisu Indymedia oraz odnośniki do prywatnej strony http://www.harce.wordpress.com/o-mnie
“Obywatelskie” protesty przeciwko nacjonalistom i idei niepodległej Polski okazują się po raz kolejny wymysłem garstki oszołomów, a cała masa inicjatyw, rzekomych społecznych komitetów okazuje się fikcją powstałą i prowadzoną zza klawiatury jednego komputera.

http://www.nacjonalista.pl/2010/11/07/teatr-jednego-aktora-czyli-kulisy-walki-z-patriotyzmem.html

Najwyraźniej zostałem zdemaskowany. I to nie przez byle kogo, ale nacjonalistyczną elitę narodu z nacjonalista.org! Strona „o mnie” jeszcze nigdy nie widziała takiego ruchu…

Otóż nie bojące się niczego siły narodowe nauczyły się używać whoisów. Odkryli w ten sposób że parę najwyraźniej bolących ich domen zarejestrowanych jest na te same dane, które z kolei jakoś tam (bo nie tak jak to opisują) można połączyć z tym blogiem. Efektem, ku własnemu zaskoczeniu, stałem się autorem zawartości tych stron, za co życzę sobie tytuł antyfaszysty millenium (pun intended) i darmowy wjazd na wszystkie imprezy antify.
Niestety panowie nie potrafią jeszcze odróżnić strony od domeny, najwyraźniej też nie bardzo kminią co to subdomena ale całe szczęście nie odkryli jeszcze kilkudziesięciu innych domen które być może też da się w jakiś mniej lub bardziej egzotyczny sposób ze mną powiązać ani żadnego z kilkunastu serwerów. Jeszcze gorzej, być może odkryją kilku-kilkunastu kolejnych adminów i co wtedy (poza nadwerężeniem mitu mojej samotnej epickiej walki z „patriotyzmem”)? Co wtedy ja się pytam? Ile czasu te biedne chłopaki mają ślęczeć nad whoisem żeby odkrywać podłe machinacje rynkiem domen? Czy nacjonalista.org rzeczywiście powinien być zarejestrowany na Instytut Norwida zamiast na jego prawowitego właściciela z Wałbrzycha? Czy powinienem z tego miejsca pozdrowić właścicieli najpopularniejszych wśród patriotów domen?
Ewentualne samokrytyki, listy kondolencyjne, gratulacyjne i pogróżki można składać poniżej.

update 10.11.2010: /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Dla idiotów mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem; powyższe to w najlepszym wypadku sarkazm. Dane z rejestracji powyższych domen pojawiają się w bardzo wielu różnych domenach, z większością mam niewiele lub nic wspólnego, nie przypisuje sobie autorstwa żadnej ze stron w całości lub fragmentach, myślałem że w oczywisty sposób wynika to z treści powyższego posta.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Reklamy

Written by harce

8 Listopad, 2010 @ 22:42

Napisane w antyfaszyzm, haktywizm, infoanarchizm

Tagged with ,

Komentarzy 7

Subscribe to comments with RSS.

 1. ukłony… masz wszechmoc wielorękiego boga siwy :)

  zetzero

  9 Listopad, 2010 at 09:03

 2. chwal sie chwal kolego _swoimi_ osiągnięciami, ruch ci tego jak zwykle nie zapomni

  szczym

  9 Listopad, 2010 at 19:12

 3. Hehehehe a to ciekawe. :D Biedne naziolki ciekawe co teraz sobie pomysla o swoich genialnych informatykach jak zobacza ta notke. :) Swoja droga trafilem na ten post sprawdzajac w googlach jak latwo wyszukiwalna jest strona o wroclawskiej kontrze i zdziwilem sie myslac „a co to harc chce przypisac sobie strone mojego znajomego?”. Ale juz widze ze wszystko wporzadku – to tylko nacki po raz kolejny pokazaly swoj debilizm. :D Pozdro! :)

  Argath

  9 Listopad, 2010 at 20:16

 4. Ojej. Hihi.

  a_meba

  10 Listopad, 2010 at 13:00

 5. „wyłączny dysponent i właściciel” to znany killer – wróg ‚faszystów’… Zabawne, choć i straszne…

  Liba

  19 Listopad, 2010 at 12:25

 6. Ni chuja nie rozumiem co tu napisales :/

  aaaaaaaaaaaaa

  20 Listopad, 2010 at 21:24


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: