harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

David Wildstein ma misję.

3 Komentarze

W ciągu ostatnich dwóch dni trafiłem na dwa teksty Dawida/Davida (zależnie od publiki) Wildsteina, Biesy na Nowym Świecie i 11 Listopada – wróćmy do tego tematu, pierwszy stary, drugi nowy.
Oba bardzo ładnie skrojone pod target – w rzepie jest to jeszcze-narazie-nie-terrorystyczna nowa lewica chcąca zabijać biednych konserwatystów i wspierające ją wstrętne sponsorowane z zagranicy NGO,

Dotowane gigantycznymi pieniędzmi międzynarodowe instytucje szkolą do rozbijania legalnych manifestacji

na FŻP jest to demaskacja porozumienia 11 listopada jako antysemickiej organizacji totalitarnej (też z zachodnimi zadatkami).

Niestety antysemityzm lewicowy, po odpowiednim syntaktycznym upiększeniu go, w swobodny sposób bawi się na salonach intelektualnych i politycznych zachodu. Obserwując strukturę i poglądy ruchu 11 Listopada, zauważyć się da ich potrzebę kopiowania zachodnich kalek.

Bredni w obu tekstach nie brakuje, mamy medialne mantry o przemocy z obu stron, zgrabne przemilczenia, przeinaczenia i autorskie wymysły. Gdyby polemika z autorem miała sens i szansę na odpowiedź był bym nawet gotów wszystkie wymienić i skomentować, to też prywatnie wysłałem zaproszenie do rozmowy.
Tymczasem fascynuje mnie zajadłość i długość ataku na koalicję oraz zasadnicza zbieżność z np. takimi wykwitami; Sojusz Faszystów Z Żydami (tak, to polscy nacjonaliści, jak zwykle kaleczący zasady gramatyki). Niestety z naszej strony brak odpowiedzi, dajemy się obrzucać gównem udając że lepiej te brednie puścić płazem niż zareagować.

Reklamy

Written by harce

21 Luty, 2011 @ 21:49

Komentarze 3

Subscribe to comments with RSS.

 1. Niesamowicie merytoryczny wpis, naprawdę polemika godna czerpanego papieru i złotej czcionki…
  Zdanie „Gdyby polemika z autorem miała sens”, to klasyka ad personam, tak zwana „stara szkoła”.

  Jeżeli szanowny Pan pozwoli to ja spróbuje ugnieść taką tezę.
  Mianowicie, wydaje mi się, że „dajecie się obrzucać gównem udając że lepiej te brednie puścić płazem niż zareagować.”, ponieważ brak wam merytorycznych argumentów, instrumentu do tychże formowania, ogłady i kultury niezbędnej żeby podjąć dyskusję wykraczającą poza przerzucanie się pustymi frazesami, a ponad wszystko ludzi pokroju Wildsteina zwyczajnie wolicie unikać, bo są niebezpiecznie błyskotliwi i niepokojąco obiektywni.

  Adam

  11 Marzec, 2011 at 09:54

 2. https://harce.wordpress.com/2011/03/12/red-herring/ – rozwinięcie tej kwestii.

  A jeżeli przejawem niebezpiecznej błyskotliwości pana Wildsteina ma być treść dwóch przywoływanych powyżej tekstów to bardzo spadnie moja opinia na jego temat. Obecnie wolę uznawać to za przejaw jego złej woli i celowego przeinaczania faktów – to jedyna przychodząca mi aktualnie do głowy wersja broniąca jego inteligencji.

  harce

  12 Marzec, 2011 at 00:54

  • niemerytoryczność tego komentarza jest śliczną kontynuacją samego wpisu, Autorze

   fascynujące, dokładnie taki styl komunikacji opisał Pan Wildstein – skucha, gdyby Pan go zignorował, pozostałoby złudzenie, że może się myli

   e7th04sh

   2 Listopad, 2011 at 15:28


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: