harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

Nacjonalistyczny sukces za wszelką cenę

leave a comment »

Na stronie nacjonalistycznych obchodów 11 listopada pojawił się fascynujący tekst pod tytułem Wywiad z uczestnikiem zeszłorocznej kontry Marszu Niepodległości. Opisuje on umiarkowanie prawdopodobną historię umiarkowanie błyskotliwego i przenikliwego młodzieńca który w zeszłym roku blokował marsz nacjonalistów, w tym roku jednak pójdzie z nimi bo przejrzał na oczy… Całość od razu wydała mi się mętna, argumentacja jakby wyjęta z ust przeciwnej strony barykady więc o opinię poprosiłem więc koleżankę – doktorantkę zajmującą się analizą tekstów pytając czy tekstu napisała po prostu jedna osoba.

obstawiam młodociane,idealistyczne dziewczę (chyba,że to jednak chłopaczek,a mnie zmyliły okrąglutkie,szkolne zdania, ale wątpię) ;) Piękny miks cytatów z wyborczej + historia niemal bohatera mitycznego (początkowe błądzenie w dobrej wierze, rozczarowanie, nawrócenie) – mniam ;]

Tak więc obecnie idę o zakład że jak zwykle chłopaki z braku sukcesów musieli sobie sukces wymyślić. Pod grafiką zlinkowany zrzut w razie gdyby starym nawykiem skasowali tekst (tak jak ten o współpracy z policją).

Reklamy

Written by harce

20 Wrzesień, 2011 @ 12:32

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: