harce

harce 1. «swawolna zabawa» 2. «popisy zręczności i gonitwy w jeździe konnej» 3. «sz»

Gdzie ten ONR?

2 Komentarze

W sobotę w Krakowie Katowicach odbyła się demonstracja z okazji rocznicy powstania ONR, świętowali swoją tradycję antysemickich pogromów i mieli okazję żeby poparadować w mundurkach a’la Hitlerjugend, czyli kolejny udany dzień w życiu polskich patriotów.
Według mediów korporacyjnych około 200 ONRowców farbami i butelkami zaatakowała zgromadzona na miejscu setka antyfaszystów, których następnie bohatersko aresztowała policja broniąc ranionych funkcjonariuszy. Nie wyjaśniono dokładnie w którym czy wokół którego pochodu byli ranni funkcjonariusze, ale ważne że byli, i może aresztowani musieli siedząc w sukach dowiadywać się z sieci za co ich w ogóle aresztowano. Nie pytam dlaczego media pomijają milczeniem zarzuty że to ONR zaatakował, bo szkoda czasu. Nawet nie o to chodzi że ciężko powiedzieć czy szedł ONR czy Blood and Honor.

Ja chce wiedzieć jakim cudem siły żydokomuny dały radę powstrzymać nacjonalistów od ogłoszenia kolejnego gigantycznego sukcesu? Sprawdziłem większość znanych mi stron nacjonalistycznych i prawicowych i nic, pustka. Trafiłem parę innych śmiesznych tekstów ale nic o wielkim jubileuszu. Korporacje o lewackich terrorystach atakujących nacjonalistów, wolnościowcy o policji ochraniającej faszystów a gdzie światły głos narodowej elity? Ile trzeba żeby ustalić wersję wydarzeń i zdemaskować lewacką intrygę? Na prawdę nie wystarczą 2 dni? Nie ma żadnego oświadczenia (dla porównania oświadczenie antyfaszystów), ani notatki na stronie ONRu, a że nie ma oficjalnej wersji to nie ma żadnej? Nie ma nic na facebooku marszu niepodległości – najwyraźniej Młodzież Wszechpolska już nawet do niego nie dopuszcza swoich ONRowskich przydupasów. Nic nie ma też w Gazecie Polskiej i Rzeczpospolitej – ostatnimi czasy głównej tubie propagandowej narodowców, ani nawet w kontrolowanym przez nich Nowym Ekranie. A ja chciał bym chociaż wiedzieć ilu uczestników sobie przypiszą…

Reklamy

Written by harce

15 Kwiecień, 2012 @ 18:00

Napisane w antyfaszyzm

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

  1. Ino jedna poprawka, demonstracja miała miejsce w Katowicach, a nie Krakowie ;)

    Kruk

    15 Kwiecień, 2012 at 19:22


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: